Zadzwoń do nas:

+48 697 568 827

Jeden z naszych ekspertów odpowie na Twoje pytania.

Napisz do nas:

Bezpośrednio na kontakt@mediclaw.pl, lub skorzystaj z formularza kontaktowego (otrzymasz kopię wysłanej wiadomości).

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kupczyński. Przetwarzamy dane, aby przyjąć zapytanie i udzielić odpowiedzi. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Polityce Prywatności

  Kancelaria MedicLaw

  Wyniki podyktowane jakością świadczonych usług

  Kancelaria MedicLaw specjalizuje się w obsłudze podmiotów działających na rynku medycznym, takich jak: szpitale, przychodnie, apteki czy sklepy medyczne. Doradzamy z zakresu prawa medycznego oraz innych dziedzin tak, aby Naszym klientom zapewnić kompleksową obsługę prawną.

  Nie dajemy się zaskoczyć. Łączymy doświadczenie i tradycję zawodu z wymogami czasu oraz oczekiwaniami biznesu.

  Nowoczesne podejście, tradycja skuteczności

  Poznaj nasz zespół

  Każdy z naszych prawników jest gotowy na wyzwanie w swoich specjalizacjach. Lubimy pozytywnie zaskakiwać naszych klientów, ale nie dopuszczamy do zaskoczenia przez przeciwnika.

  RADCA PRAWNY

  Krzysztof Kupczyński

  Zawód radcy prawnego wykonuje od 2012r. i od początku jego wykonywania zajmuje się obsługą podmiotów działających na rynku medycznym.

  PRAWNIK

  Wioleta Dmochowska

  Głównym obszarem jej działalności jest prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, w tym kompleksowe wsparcie działów HR.

  Radca PRAWNY

  Konrad Jastrzębski

  Specjalizuje się w doradztwie w zakresie spraw podatkowych i zagadnień prawnych powiązanych z podatkami.

  Łączenie sił wielu specjalistów

  Jako specjaliści działający wiele lat w obszarze prawa obejmującym branżę medyczną spotkaliśmy się dotychczas z wieloma różnorodnymi sytuacjami, które wymagały naszej interwencji. Dzięki rozmaitości przyjmowanych spraw zdajemy sobie sprawę z tego, że prawdziwa siła tkwi we wszechstronności. To za jej sprawą możemy cieszyć się wysoką skutecznością.

  W naszej kancelarii pracują zarówno prawnicy, jak i radcy prawni od prawa medycznego. Wszyscy specjaliści doskonale znają specyfikę służby zdrowia, dzięki czemu są w stanie pomagać w różnych sytuacjach związanych z tym obszarem. Nasi prawnicy od prawa medycznego świadczą profesjonalne doradztwo. Natomiast radcy prawni dodatkowo dają możliwość reprezentowania klienta w sądach wielu instancji.

  Co jednak istotne, jeśli Państwa sprawa w jakiś sposób wykracza poza naszą wiedzę lub umiejętności, nie wahamy się wezwać wsparcia. W swoich działaniach kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta. Dlatego, jeśli zachodzi taka konieczność, radzimy się innych specjalistów, którzy dysponują szerszą wiedzą zakresu medycyny czy nauk pokrewnych.

  Czytaj więcej

  Szeroka wiedza z zakresu prawa medycznego – adwokat

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że siłą każdego adwokata jest wiedza, jaką ten specjalista posiada. Dlatego nieustannie zbieramy nowe oraz pogłębiamy już zgromadzone informacje zarówno z dziedziny prawa, jak i medycyny. Dzięki temu możemy mieć pewność, że mało które sprawy będą w stanie nas zaskoczyć. Natomiast Państwo zyskują doskonale przygotowanego adwokata od prawa medycznego.

  Doświadczenie naszych adwokatów – prawo medyczne

  W branży prawa medycznego działamy już wiele lat. W ciągu tego czasu każdy z zatrudnionych radców prawnych zgromadził spore doświadczenie, które umożliwia zapewnienie coraz lepszego wsparcia klientom oraz skuteczne reprezentowanie ich w sądach.Co istotne, nie spoczywamy na laurach, nieustannie pogłębiając to, co już umiemy, pozostając na bieżąco ze wszelkimi nowościami w prawie związanym ze służbą zdrowia.

  Nieustanny kontakt radcy prawnego medycznego z klientem

  Sprawy toczące się w obszarze prawa medycznego potrafią być skomplikowane i niezwykle stresujące. Dlatego utrzymujemy stały kontakt z reprezentowanym klientem. Na bieżąco przekazujemy wszelkie nowe dane czy omawiamy zaistniałe sytuacje, aby dana osoba miała poczucie, że jest dobrze poinformowana i ma kontrolę nad tym, co aktualnie się dzieje.Co więcej, pozostajemy gotowi na wszelkie pojawiające się pytania czy wątpliwości. Odpowiadamy na nie w taki sposób, aby klient w pełni zrozumiał wszystko, co chcemy mu przekazać.

  Doskonała znajomość rynku medycznego wśród naszych prawników – prawo medyczne

  Dzięki wyborowi specyficznej specjalizacji, jaką jest prawo medyczne, niesiemy skuteczniejszą pomoc w sprawach związanych ze służbą zdrowia niż kancelarie o ogólnym profilu działalności. Ograniczenie się do konkretnego obszaru zawęża ilość wiedzy czy umiejętności, które musi posiąść dobry adwokat. To z kolei wpływa na szybkie wyspecjalizowanie się w tej dziedzinie.

  Co czyni nas tak skuteczną kancelarią?